Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 19. 4. 2024

Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.
PodlahyParkety.cz

Zájezdy2

Last minute dovolená na Kypru 2010

Dovolená na Kypru je každým rokem více atraktivní, planá relaxace a objevování. Zlatavé pláže Kypru, kyperská kuchyně, vodní parky a další atrakce jsou míste pro ideální dovolenou pro každého člena vaší rodiny. Na Kypr.cz naleznete pobytové a poznávací zájezdy do oblíbených destinací Kypru jako jsou Protaras/Paralimni, Ayia Napa, Larnaka, Pahphos, Coral Bay , Pissouiri, Polis nebo Limassol. Dovolená na Kypru vám garantuje více jak 310 dní slunce, čisté moře a atmosféra středomoří jen 3 hodiny 15 minut letu z Prahy, Brna nebo Ostravy.

Pokud si nevyberete zájezd z naší nabídky last minute dovolené můžete kdykoliv přijet na Kypr a pronajmou si pohodlný rekreační apartmán nebo vila dům v naší nabídce. A navíc mnohdy i ušetříte. Více informací >>

 

Pláže a moře na Kypru

Na celém Kypru je kolem 50 pláží, keré se pyšní mezinárodně uznávanou pečetí kvality Modrá vlajka (Blue Flag), která je garancí čistých pláží, čistého moře a ochrany životního prostředí. Takto máte jistotu, že vaše dovolená a pobyt na Kypru nebude jen krásná, ale i plně v souladu s životním prostředím.

 

Pronájem auta na Kypru

Pokud chcte trávit více času behěm dovolené na Kypru poznáváním ostrova, jeho přírodních rezervací jako je poloostrov Akamas, pohoří Troodoss řadou vinic na jeho úpatí zajistíme vám pronájem auta s garancí dostupnosti vybrané kategorie vozu po celou dobu vaší dovolené nebo jen dny, kdy se vydáte na cestu za objevováním Kypru, jeho historie, přírody a zábavných nebo sportovních atrakcí na ostrově.
 

Last minute zájezdy

Vedle katalogových zájezdů nabízíme v průběhu roku řadu last minute zájezdu na Kypr od prověřených a plně pojištěných cestovních kanceláří. Z naší nabídky zájezdů si vyberete vždy tu nejlěpší nabídku zájezdů s garancí nejnižší ceny na trhu.
 

Zákaznický servis Kypr.cz

Pro rezervaci vaší dovolené na Kypru volejte bezplatnou linku 800 400 484. Postaráme se o vaší spokojenou dovolenou a náš zákaznický servis vám bude k dispozici i po celou dobu vaší dovolené na tomto krásném ostrově.