Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 20. 5. 2024

Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.
PodlahyParkety.cz

Larnaca Golf

Připravované PGA golfové hřiště v Larnace bude díky svému úžasnému vybavení hřiště řazeno mezi to nejlepší ve Středozemí. Bylo navrženo Evropskou golfovou federací a stará se o něj PGA Golf Management. Design, vývoj a amangement je podřízený Asociaci profesionálních golfistů. Jelikož ostatní tři hřiště na Kypru jsou umístěna v oblastech Palphos a Limassol, nabízí tento komplex více požadované alternativy pro délku odpalu a v současné době je požadavek aby byla propojena hřiště Secret Halley, Aphoridte Hilus a Tsada a to bude tudíž podstatný přínos do Larnacké infrastruktury.

Larnaca Golf a Country Klub bude komplexem pětihvězdičkového hotelu, luxusního klubového domu s několika restauracemi, bary a knihovnou, dětským hřištěm a banketovou halou.


Vedle golfových příslušenství včetně 6 000 metrů golfového hřiště pro šampionát, golfovou akademii, cvičnou louku pro nácvik dlouhých odpalů míčku, louku pro profesionály, bude tato oblast sama o sobě spojovat mezinárodní business centre, obchodní vesničky, zdravotní lázně a fitness centre, jezdecké centrum, fotbalovou akademii, bazén, tenisové kurty a ještě mnohem víc.
 

Místo pro vaší investici

Tuto oblast činí ideální pro investiční příležitosti hned několik faktorů: nádherná krajina s ohromujícími skalnatými útvary, překrásné výhledy na moře a spousta příslušenství přímo na místě a v sousedství město Larnaca s letištěm.

Během nacházejících let byly ceny v oblasti Larnaca plánovány tak, aby se „podrobily“ stejnému vzestupu jako ty v posledních letech v oblasti Paphos.

Naše rozsáhlé portfolio vám nabízí široký výběr z výborných investičních příležitostí a to počínaje obyčejnými apartmány, dále bytovými domy a i pozemky pro investiční výstavbu a komplexy pohybující se v hodnotách několika milionů euro. To vše je k dispozici za zavádějící ceny. Navíc vám nabízíme designové vily na míru a to v oblasti Larnaca Golf a Country Club a i v jejich bezprostřední blízkosti.

Naše portfolio zahrnuje i velký počet domů ke krátkodobému pronájmu nebo ke koupi umístěných blízko nádherných golfových hřišť. Kontaktujte nás, prosím, pro více informací o golfu na Kypru. V této oblasti jsou nemovitosti jistotou návratnosti vaší investice.  
 

Sledujte náš web pro více informací. Již nyní nabízíme zajímavé investiční apartmány a domy v blízkosti golfového hřiště za atraktivní ceny s přílsibem dalšího růstu po dostavění golfového hřiště.