Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 14. 6. 2024

Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.
PodlahyParkety.cz

Secret Valley Golf Course

Secret Valley Golf Course

Secreat Valley Golf a Country Klub; zajisté hvězda mezi golfovými hřišti na Kypru, je umístěn 18 km na východ od Pafosu poblíž Petra tou Romiou, rodiště legendární Aforidity, bohyně lásky. Zasazeno v malebném údolí s architektonickými zahradami a dech beroucími přírodními skalnatými útvary, hřiště má 72 jamek a měří 6 120 m. Klubový dům navržený v příjemném venkovském stylu má nádhernou terasu s výhledem na cvičná hřiště.

Pro relaxaci nabízí klubový dům bar, restauraci, obchod s golfovými doplňky  a golfovou akademii s cvičnou loukou pro nácvik odpalů dlouhých míčků, cvičné hřiště a video coaching pro zlepšení vaší techniky.

Golfová oblast Secret Valley v současné době prochází masivní rekonstrukcí. Bude mít dvě golfová hřiště navíc (včetně hřiště pro šampionát).


Až bude rekonstrukce dokončena, stane se tato oblast určitě evropskou okružní cestou a bude snadno konkurovat Vale do Lobo v Portugalsku a La Manga ve Španělsku.
 


Lokalita:    Paphos
Počet jamek:    18
Par:    72
Poplatek:    60 EUR
Sezóna:    Leden, Únor, Březen, Duben, Květen, Červen, Červenec, Srpen, Září, Říjen, Listopad, Prosinec,


Popis:    Postaveno r. 1996 v krásném údolí asi 20 minut od Paphosu. Ferveje jsou lemovány vzrostlými stromy a zajímavými sklaními útvary. Rustikální klubovna má velmi příjemnou atmosféru. Je ideální i pro začátečníky. Driving range, pro shop.


Požadovaný handicap: M 28/Ž 36.

Kontaktujte nás pro více informací o golfových vilách nebo zajíštění celé cesty vč. ubytování nebo zájezdu.