Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 13. 6. 2024

Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.
PodlahyParkety.cz

Hypotéka na Kypru

Financování nákupu nemovistosti na Kypru
Bankovní systém na Kypru je modelován podle britského systému. Banky mají pobočky ve většině měst a vesnic a jsou dobře vybaveny nejnovějšími technologiemi. Při koupi nemovitosti jsou banky schopny poskytnot finanční prostředky v jakékoliv měně a to i pro jiné než místní obyvatele.  Obvyklý požadavek je minimálně 30% příspěvku se spátkami až na 40 let. Na vybrané projekty nabízíme ve spolupráci s developery možnost nastavit financování již od 15% kupní ceny nemovitosti.

Hypotéční úvěry jsou nabízeny pro nákup domu nebo pozemku pro účely bydlení i obchodního vlastnictví a jsou garantovány hypotékou, pojištěním majetku, životním pojištěním na straně klienta a / nebo osobní zárukou.


Právní systém a katastr nemovitostí
Kyperský právní systém je založen na britském systému.   Většina, ne-li všichni advokáti běžně  mluví anglicky. Soudní poplatky a související náklady jsou podstatně nižší než ve Spojeném království a v jiných evropských zemích.  Kyperský katastr nemovitostí je jeden z nejspolehlivějších úřadů v Evropě.