Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 14. 6. 2024

Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.
PodlahyParkety.cz

Golf na Kypru

Golf na Kypru – ostrov bohyně Aphrodite se mění v golfařský senCTO, (Kyperská turistická organizace) a Kyperská vláda využily potenciály ostrova jakožto středomořského golfového ráje a jednoznačně  tak navázali na úspěch golfové výstavby ve Vale do Lobo v Portugalsku, La Manga ve Španělsku a Sun City v Jižní Africe.  

Golf na Kypru
 

Výsledkem toho je, že golf na Kypru má své čestné místo mezi všemi chystanými výstavbami týkající se zábavy a odpočinku. V roce 2006 bylo oznámeno, že v Kyperské republice bude vystavěno ještě dalších čtrnáct golfových hřišť. Kypr je tedy ideálním místem pro golfaře a to díky své úžasné kombinaci moře, slunce a trávníku.  Klima je zde mírné a slunečné, pro golf naprosto vyhovující po celý rok.  A navíc na Kypru je široký výběr golfových možností, spolu s jejich jedinečným středním a dlouhodobým investičním potenciálem a to dělá ostrov Aphrodite ideální záležitostí pro jakéhokoli vášnivého golfaře.
 

Otevřená golfová hřiště

Na Kypru jsou v současné době 3 hlavní golfová hřiště Aphrodite Hills Golf, Secret Valley Golf Course a Tsada Golf Club vzdálené zhruba 1:15 hodin jízdy autem od letiště v Larnace. Navíc od roku 2011 bude ve vzdálenosti jen 7 minut jízdy autem od letiště otevřeno nové moderní PGA golfové hřiště vedle Rezidence Rotos.

 

Aphrodite Hills Golf
Lokalita: Paphos
Par: 71
Počet jamek: 18
Více informací >>


Secret Valley Golf Course
Lokalita: Paphos
Par: 72
Počet jamek: 18
Více informací >>
 

Tsada Golf Club
Lokalita: Paphos
Par: 72
Počet jamek: 18
Více informací >>

 

Kontaktujte nás, prosím, pro více informací o golfu na Kypru.