Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 14. 6. 2024

Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.
PodlahyParkety.cz

Svatba na Kypru

Váš velký den Kypru!

Stále více a více párů ze zahraničí objevují neodolatelnost svatby na Kypru. Takřka garantované dobré počasí a pozadí Středozemního moře jsou zajisté důležitými aspekty . Ale asi hlavní důvod proč jsou tu svatby tak oblíbené  je fakt, že páry zde mají bezproblémový přechod mezi svatebním obřadem a líbánkami, zatímco příbuzenstvo a přátelé zde ve stejné dny mohou strávit příjemnou dovolenou.Romanitcká svatba na Kypru

Svatby na KypruPo příjemně strávené dovolené na Kypru se mnoho návštěvníků vrací zpět na „ostrov lásky“ aby zde byli oddání a posléze zde strávili i líbánky. Ve své podstatě je Kypr jednou z nejvyhledávanějších destinací pro tyto účely, počet sňatkuchtivých párů se neustále zvyšuje a nejenom jich. Jezdí se i lidé, kteří by nějaký ten vztah rádi napravili. Aby ne, Kypr je přece ostrovem, kde se láska narodila. Narodila se zde bohyně lásky Afrodita, vystoupila z moře u Petra tou Romiou … A i přesto že se tak stalo v roce 3200 př. Kr., vzduchem stále proudí duše zamilovanosti. Svůdnost starověku, teplota Středozemního moře, slunce a legendární pohostinnost Kypřanů dělají z Kypru nejlepší destinaci pro svatbu a líbánky. Vybrat si můžete s řady zájezdů z naší nabídky dovolené, která se může stát líbánkami.


Zatímco Kypr poskytuje romantický rámec pro tyto jedinečné okamžiky, za zmínku rovněž stojí to, že hotelový průmysl v tomto směru také přispívá k perfektně zorganizované a nezapomenutelné oslavě takové události. Především 4 a 5-ti hvězdičkové hotely nabízejí výběr z úchvatných míst ať už vevnitř nebo venku – luxusní sály, okolí bazénu nebo výhled na moře – v kombinaci s úžasným výběrem jídla a nápojů. Pohodlí a luxus vám rovněž poskytnou rekreační domy a apartmány, které nabízíme ke krátkodobému pronájmu. Výhodou je i ubytování většího počtu pozvaných hostů za výhodnějších cenových podmínek.

I přesto že třeba preferujete intimní rodinný slavnostní oběd , nebo dokonalou recepci, gala večer … naši profesionální a zkušení organizátoři a plánovači svateb jsou zde pro vás, aby za všech okolností byli schopni připravit vám tento důležitý den přímo na míru vašim osobním potřebám a snům! Kontaktujte nás pro bližší informace.

To vše zahrnuje všechny podpůrné služby, o kterých se vám může jen zdát: servis limuzín, který vás přiveze ze slavnostního obřadu do hotelu, živá hudba, profesionální fotograf, květinová dekorace, kadeřník, salony krásy.

Jediné co pro to musíte udělat je rozhodnout se pro svatbu na Kypru a nechat pracovat naše organizátory, kteří vám poradí až do samého detailu a spousta věcí může být připravena ještě před vaším samotným příjezdem.

Výsledkem bude opravdu na míru zkoordinovaná oslava, jedinečný a nezapomenutelný zážitek se spoustou krásných dní, které si užije každý, kdo bude pozván.
 

Svatby v kostele

Na Kypru jsou pravidelně pořádány protestantské, anglikánské a katolické svatební obřady v angličtině. Není problém takový obřad zorganizovat ve větších městech na ostrově. Páry, kteří chtějí být oddáni v některém z Kyperských měst, musí nejdříve podat žádost na Úřadě na Kypru, který má svatby na starosti.
Nutno ještě dodat, že pokud má být platné katolické manželství, je potřeba aby samotnému obřadu předcházela ceremonie na matričním úřadu.

Doklady pro uzavření sňatku


Pokud žádáte o svatbu v kostele nebo na úřadě, musíte jako pár doložit následující dokumenty:

  • Cestovní pasy
  • Rodné listy
  • "Rozvodový rozsudek“ pokud jste rozvedeni
  • Úmrtní list pokud jste vdova/vdovec
  • Přísežné prohlášení

Civilní sňatky

Na Kypru jsou dva druhy registrů svateb:

  • Svatby dle vyhlášky
  • Svatby dle speciální licence


Hlavním rozdílem je že svatby dle vyhlášky vyžadují ke svému uskutečnění vyžadují 15 dní příprav předem před samotným obřadem a podmínkou je, aby pár, který chce být oddán na Kypru strávil min. 20 dní jako turisté.

Svatby dle speciální licence se mohou uskutečnit během 3-4 dnů.
V obou případech je maximální platnost licence 3 měsíce. Nicméně„Svatby dle vyhlášky“ jsou levnější než ty dle speciální licence.
Obřad se může uskutečnit buď na radnici ve městě, které si vyberete, anebo v některém z licencovaných hotelů, které jsou na to uzpůsobeny. Oddávající nebo starosta mohou pronést řeč v angličtině.

Rádi vám připravíme nabídku celého svatebního servisu na míru vč. zajištění dopravy a ubytování.

 

Svatební zboží - svatební dekorace a výzdoba

Bohatý výběr rozmanitých svatebních dekorací a svatebních doplňků na svatební auta, výzdobu svatebního sálu i svatební stůl, tipy, rady, vychytávky a inspirace. V našem e-shopu najdete nezbytné svatební doplňky a svatební dekorace. Svatební tabule bude krásná, když použijete dekorace z organzy či vlizelínu, elegantní perličky a korálky nebo svatební mandličky pro svatební hosty. Nezapomeňte ani na jmenovky na svatební stůl či ubrousky a jednorázové nádobí pro svatební párty.http://www.stuhy.cz/