Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 6. 6. 2023

Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.
PodlahyParkety.cz

RekreačníDomy2

 

 

Bohatá nabídka ubytování v soukromí

V naší nabídce pronájmu rekreačních domů na Kypru je kolem 140 vil,  domů a apartmánů přímo od majitelů. Pokud máte rádi pohodlí a svůj klid při dovolené je pronájem vily nebo apartmánu na Kypru pro vás tou nejlepší volbou. V naší nabídce naleznete ubytování po celém ostrově do Famagusty, přes Ayia Napu, Larnaku, Limassol až po Paphos a Polis na západě ostrova.

Osobně doporučujeme domy a apartmány ve východní části ostrova Agia Napa, Protaras, Penera nebo Paralimni. Moře je zde velmi průzračné a celková atmosféra je více středomořská a klidnější nez např. v Larnace nebo Limassolu. Průměrná doba jízdy od letiště v Larnace je kolem 30 minut. Další krásným místem je pro trávaní dovolené v soukromí na Kypru je západní část ostrova v oblastech Pafosu, Polisu nebo Latchi, kam se dostanete během 75 až 90 minut od letiště v Larnace. Larnaka a Pervolia je idelaní místo pro rodinou dovolenou, kde výhodu je blízkost většiny objektů do 10 až 15 jízdy z letiště a dobrá dostupnost do dalších měst kam se vypravíte na výlet za nákupy, zábavou a historii.

 

Přijeďte na Kypr. Nejlepší doba k návštěvě ostrova je  od září do poloviny prosince. Moře je krásně teplé, slunce svítí a teploty se pohybují kolem příjemných letních 28 až 32 stupňů.

Rádi vám připravíme individální nabídku ubytování, letenek, transferu nebo pronájmu vozu.  K vozu si můžete zapůjčit GPS navigaci. V naší nabídce nalzenete vhodné ubytování na Kypru pro jednotlivce, rodiny a přátele až po větší skupiny. Ať už jedete za odpočinkem nebo za obchodem Kypr.cz má pro vás řešení na míru!