Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 12. 7. 2024

Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.
PodlahyParkety.cz

Tsada Golf Club

Tsada Golf Club

Golfové hřiště Tsada, bylo založeno v roce 1994 na kopcích města Tsada a je umístěno na okraji Pafosu v nadmořské výšce 550 metrů. Výhodu je svěží vánek v letních měsících.

Byl položen na základech kláštera ze 12.století v překrásném údolí, navržený Donaldem Steelem, s počtem 72 jamek,  měřící 6 060 metrů.

Klub také nabízí venkovní bazén a tenisové kurty. Klubový dům má také bar, restauraci, obchod s golfovým příslušenstvím a golfovou akademii  a cvičnou louku pro nácvik odpalování dlouhých míčků a cvičný green pro nácvik patování, kabinky na převlékání a sprchy. K dispozici je i video couaching pro zlepšování vaší techniky.

Lokalita:    Paphos
Počet jamek:    18
Par:    72
Poplatek:    32 EUR
Navrhl:    Donald Steel
Sezóna:    Leden, Únor, Březen, Duben, Květen, Červen, Červenec, Srpen, Září, Říjen, Listopad, Prosinec,

Popis:    Vybudováno cca 15 km od Paphosu, ve výšce 550 mnm. Hřiště leží mezi vinicemi u kláštera ze 12. stol., zvlněné ferveje jsou porostlé ovocnými stromy. Nerovné gríny jsou někdy obtížně hratelné. Hru znesnadňuje i občasný vítr. Krásné výhledy.


Je zde příjemná klubovna s výborným servisem. Driving range, pro shop.


Požadovaný handicap: M 28/Ž 36.