Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Vyhledávání domů

Zobrazit kalendář...
Zobrazit kalendář...
Autopůjčovna Kypr
Letenky na Kypr
Počasí na Kypru

Rekreační domy a apartmány na Kypru

Přinášíme vám ubytování na Kypru v rekreačních domech, vilách a apartmánech v těch nejlepších lokalitách na celém ostrově. jako jsou Agia Napa, Proteras, Paralimni Pafos nebo Polis. Většina domů je s vlastním bazénem případně společným bazénem v komplexu. V naší nabídkce najdete pouze nové moderní vily a apartmány k pronájmu na Kypru, které jsme osobně vybrali do naší nabídky.

Ubytování v soukromí na Kypru je cenově výhodnou alternativou k organizovaným zájezdům na Kypr nebo ubytování v hotelu. Získáte více prostoru, pohodlí a soukromí než při ubytování v hotelích a penzionech. V řadě objektů nabízíme zajímavé ceny ubytování mimo hlavní měsíce červenec a srpen. Výhodou je, že na Kypru je krásné a teplé počasí po celý rok.

O dopravu z/na letiště v Larnace do rekreační vily nebo apartmánu na Kypru se postará smluvní taxi služba za pevnou cenu, kterou vám sdělíme ještě před cestou. K dipozici jsou jak klimatizované taxi, tak i minibusy pro větší rodiny nebo skupiny přítel. K objektu vám můžeme rovněž přistavit vůz na domluvený čas nebo si jej můžete prostřednictvím nás výhodně pronajmout v autopůjčovně před cestou na Kypr a ihned po příletu s ním odjed do vašeho prázdninového domu . Na vyžádání vám zajistíme transfer z a na letiště v Larnace do kteréhokoliv rekreačního domu nebo apartmánu v naší nabídce - více na ceník transferů

Vedle ubytování na Kypru v soukromí vám rádi pro vaší klidnou dovolenou zajistíme pronájem vozu, cestovní pojištění a letenky na Kypr.

Prohlídněte si naší celou nabídku rekreačních domů a apartmánů na Kypru nebo použijte vyhledávací formulář, který najdete vlevo na této stránce.

 

Z naší nabídky pronájmu vil a apartmánů na Kypru vybíráme:

Západní část ostrova  - Agia Napa, Proteras, Paralimni a další

Z nabídky vila domů a apartmánů v západní části ostrova v okolí Agia Napa a Proterasu na doporučujeme nové apartmány Soustis se společným bazénem kod CY1054 nebo kod CY3002, vilu v srdci Proterasu malý kousek cesty od pláže kod CY1099 s malým atem v ceně pronájmu, apartmány pro 2 nebo 4 osoby u známe láže Nissi Beach v Agia Napa kod  CY3006 nebo CY3011 až po 4**** vily v Kokkines kod CY1074 a 5***** hvězdičkovu vilu stojící přímo u moře v Paralimni kod CY1094.

 

 

 

  
  

 

 

Bohatá nabídka ubytování v soukromí

V naší nabídce pronájmu rekreačních domů na Kypru je kolem 140 vil,  domů a apartmánů přímo od majitelů. Pokud máte rádi pohodlí a svůj klid při dovolené je pronájem vily nebo apartmánu na Kypru pro vás tou nejlepší volbou. V naší nabídce naleznete ubytování po celém ostrově do Famagusty, přes Ayia Napu, Larnaku, Limassol až po Paphos a Polis na západě ostrova.

Osobně doporučujeme domy a apartmány ve východní části ostrova Agia Napa, Protaras, Penera nebo Paralimni. Moře je zde velmi průzračné a celková atmosféra je více středomořská a klidnější nez např. v Larnace nebo Limassolu. Průměrná doba jízdy od letiště v Larnace je kolem 30 minut. Další krásným místem je pro trávaní dovolené v soukromí na Kypru je západní část ostrova v oblastech Pafosu, Polisu nebo Latchi, kam se dostanete během 75 až 90 minut od letiště v Larnace. Larnaka a Pervolia je idelaní místo pro rodinou dovolenou, kde výhodu je blízkost většiny objektů do 10 až 15 jízdy z letiště a dobrá dostupnost do dalších měst kam se vypravíte na výlet za nákupy, zábavou a historii.

 

Přijeďte na Kypr. Nejlepší doba k návštěvě ostrova je  od září do poloviny prosince. Moře je krásně teplé, slunce svítí a teploty se pohybují kolem příjemných letních 28 až 32 stupňů.

Rádi vám připravíme individální nabídku ubytování, letenek, transferu nebo pronájmu vozu.  K vozu si můžete zapůjčit GPS navigaci. V naší nabídce nalzenete vhodné ubytování na Kypru pro jednotlivce, rodiny a přátele až po větší skupiny. Ať už jedete za odpočinkem nebo za obchodem Kypr.cz má pro vás řešení na míru!