Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 14. 6. 2024

Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.
PodlahyParkety.cz

Aphrodite Hills Golf

Aphrodite Hills Golf

Aphrodite Hills Golf Club je snadno dostupný, umístěný jen 20 km na východ od Pafos a pouze 2 minuty od dálnice na mezi Pafosem a Limassolem (1 hodinu a 15 minut od mezinárodního letiště v Larnace).


Je nápaditě umístěný na dvou plošinách v nadmořské výšce 300 m s úžasným výhledem na  Středozemní moře. Hřiště o rozloze 6 269 metrů bylo navrženo Cabellem B. Robinsonem v roce 2002 na počet 71/70 jamek. Nabízí dvě cvičiště o rozloze 350 m, 4  jamkoviště s písečnými překážkami, krátká hřiště na cvičení a 3 akademie pro začátečníky. Jsou zde 2 stálí profesionální golfoví instruktoři a klubový dům s barem a restaurace, které vás zvou k návštěvě, z teras lze dohlédnout až na 18 jamek a naleznete tu i v přízemí klubu i obchod s golfovým vybavením, který nabízí nejnovější golfové oděvy a vybavení.

Lokalita:    Paphos
Počet jamek:    18
Par:    71
Poplatek:    85-127 EUR
Navrhl:    C. Robinson
Sezóna:    Leden, Únor, Březen, Duben, Květen, Červen, Červenec, Srpen, Září, Říjen, Listopad, Prosinec

 

Popis:    Mistrovské hřiště  s nádhernými výhledy na moře a pobřeží, kde se podle legendy narodila z mořské pěny Afrodita (Řeková skála). Hřiště leží na dvou náhorních plošinách, které jsou od sebe oddělené hlubokou strží, přes kterou se hraje sedmá jamka. Celkový dojem je vynikající, s mnoha bunkry, širokými fervejemi a krásnými gríny. V ceně green fee je el. vozík, který je nezbytný.

Driving range, 4 gríny s bunkry, 3 cvičné jamky, klubovna s restaurací, barem a terasou s výhledem na 18 jamku, pro shop.
Požadovaný handicap: M 28/Ž 36.

Kontaktujte nás pro více informací a rezervaci.