Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 14. 6. 2024

Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.
PodlahyParkety.cz

Strategie rozvoje

V příštích několika letech proběhne zajímavá transformace Kypru. Budou zde vhodné podmínky pro firemní akce, stejně jako pro sportovní nadšence.

Dlouhodobou strategie pro rok 2010 v současné době provádí Kyperská organizace cestovního ruchu. Jedná se o modernizaci infrastruktury, zařízení a středisek volného času pro zajištění udržitelného rozvoje cestovního ruchu na Kypru. Dvě nové mezinárodní letiště jsou budovány v předstiu výstavby nových dálnic. Rekreační a sportovní zařízení, jako například nové golfové hřiště, modernizované přístavy a celá řada kulturních a společenských atrakcí jsou ve výstavbě.

Strategie plánuje zvýšit počet návštěvníků na 3,5 milionu v roce 2010, což bude představovat zvýšení tržeb o 1,8 miliardy liber. Tento nárůst bude vytvářet nebývalou poptávku po místních nemovitostech, zvyšovat základní kapitál a vyvolávat růst cen nájemného.

Po vstupu do EU, má ostrov užitek z mnoha reforem své tržně orientované ekonomiky, které přispívá ke zvýšení jeho mezinárodní konkurenceschopnosti. Tyto pozitivní tržní síly tlačí na k\yperský realitní trh, a slouží k přilákání zahraničních společností, které budou požadovat ubytování pro své pracovní síly. HDP za rok 2006 byl 3,8%, byl doprovázen plnou zaměstnaností, nízkou inflaci kolem 2,8% a nejnižší daní z příjmů v Evropě - začínajících na pouhých 5%. To vytváří stabilní a silnou ekonomikou, která by měla být velmi atraktivní i pro většinu investorů .