Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Zprávy Kypr

Kyperské víno naplňuje reputaci města Limasol, které je známo jako... více >>
Akce: Balíček na uvítanou a INTERNET ZDARMA! Ke každé objednávce... více >>

Aktivity na Kypru

Rádi bychom zákazníkům v České republice a na Slovensku představili... více >>
Do naší nabídky výběrových nemovitostí na Kypru jsme zařadili vilový... více >>

Kurz Euro

1 EUR je 26.920 Kč
ke dni 20. 5. 2024

Cestovní pojištění na Kypr

 Cestovní pojištění
Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.

Autopůjčovna Kypr

Letenky na Kypr

Počasí na Kypru

 Cestovní pojištění

5.6.2014 - Nový rezidenční projekt Elysia Park v Pafosu těsně před dokončením

Rádi bychom zákazníkům v České republice a na Slovensku představili právě dokončovaný projekt s názvem  Elysijský Park v centru města Pafos v západní části Kypru. Elysia Park představuje první plně integrované letovisko a zahrnuje především byty, mezonety a domy s tržištěm a obchody zajišťujícím splnění každodenních potřeb obyvatel. Dále se v projektu nachází různá lázeňská a zdravotní wellness centra s pěti hvězdičkovými službami, které zaručí plně spravované  a luxusní bydlení.

Výkonný ředitel developera projektu Elysia Evangelia Eliad řiká: “Jsme velmi rádi, že můžeme sledovat, jak se Elysijský park stává prvním příkladem k uskutečnění naši strategie, to jest celkové zvýšení hodnot a poskytovaných služeb v integrovaných letoviscích kde jsou dostupné všechny služby v jednom místě. Je to něco, co naši zákaznící požadovali a těšíme se na brzké zahájení dodávky.”

Včetně krátké vzdálenosti od pláže a veškeré občanské vybavenosti v blízkém městě Pafos, Elysia Parkt také nabízí 1, 2 a 3 ložnicové apartmány, přístřešky a dvouložnicové řadové domy. Také bazén s vodopádem soustředěný do středu kolem dvou největších rezidencí. Luxusní povrchové úpravy jsou speciálně vybaveny  pro doplnění svým vlastním stylem a dodáním tak nemovitosti osobní styl. Stejně vysoká úroveň kvality je rozšířená I na vnější oblasti. Jsou zde jak plavecké, tak rekreační bazény a samostatný dětšký bazén, basketbalové hřiště, stejně jako 7000m2 bohaté krajiny.  Vzrostlé palmy a jiné rostliny dotvářející pohlednou scenérii jsou dodané z vlastní školky společnosti, kde společnost pěstuje zeleň pro mnoho dalších svých projektů.

Wellness centrum, zahrnující luxusní lázně, velký krytý vyhřívaný bazén a tělocvičnu přispěje k spokojenosti obyvatel. Uspokojovat potřeby bude plně profesionální obchodní centrum, wi-fi servis a  nepřetržitá obsluha ve stylu recepce. Obchodní centrum bude obsahovat 10 prodejen speciálně vybraných pro život obyvatel v Elysia Park. Jedná se o banky, pekařství, kadeřnictví, mini-market, prádelnu, restaurace, lékarnu a kavárnu.

Poskytované služby v hotelovém stylu jsou součástí modernizace, které nabízíme a které se již vyskytují v menším měřítku u pětihvězdičkového projektu Amorosa Villa v Latchi. Projektu Elysia Park však hodlá postoupit ještě o krok dál a velkou roli v tom bude hrát připravovaný projekt Minthis Hills.

Omezený počet jednotek je stále ještě k dispozici. Pro naše klienty připravujeme zvláštní balíčky. Spíš něž na tradiční řešení pro všechny se  zaměřujeme především na plnění přání daného zákazníka. Jak Tony Nathanael, obchodní ředitel projektu vysvětlil:” Hledá-li klient investici, nebo prostor k rekreačním účelům, pak můžeme nabídnout jistotu. Pokud se snaží trvale přestěhovat na Kypr, aby změnil životní styl, pak mu můžeme nabídnout jiný z našich balíčků a dopomoci  k zařízení  bytu podle vlastních představ. Balíček přizpůsobíme vašim potřebám.”