Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Hilltop Vily v Maroni << zpět

Hilltop Vily v  Maroni
Evidenční číslo nabídky: H11
Lokalita: Larnaca -
Typ reality: Vila
Velikost: 0 m2
Cena od: 408.760 EUR
Orientační cena v Kč: 11.003.819 Kč
Dokončení:
Vzdálenost od moře (m): více jak 1000 m
Vzdálenost od letiště (m): více jak 1000 m
Bazén: ano
Golfová nemovitost: ne
První majitel: novostavba

Maroni Hilltop Villas je unikátní residenční projekt, který se nachází na vyvýšeném místě. Uchvátí vás úžasné výhledy na moře a velkolepé výhledy na hory. Rozprostírá se na okraji vesnice Maroni. Tato malebná vesnice si uchovává svou přirozenou architekturu – úzké ulice a domy z kamenů se svými balkóny. Maroni Hilltop Villas je přirozeně včleněn do místní architektury, zároveň vám také nabízí všechen moderní komfort. 

 

Umístění na mapě

Popis

Komplex sestává z 11 luxusních vil se třemi ložnicemi. Vily mají prostorné obývací prostory, včetně dobře vyložené kuchyně a otevřeného obývacího pokoje/jídelny. Všechny ložnice jsou světlé a vzdušné s vestavěnými skříněmi. Každou vilu charakterizuje překrásně dlážděná střešní terasa s dřevěnými pergolami. Všechny vily spočívají na kopci, tudíž vám nabízí panoramatické výhledy Středozemního moře směrem na jih a okouzlující vesnice Maroni směrem na sever. Navíc se zde střídá 5 různých designů, tak aby se monotónně neopakovaly a přirozeně zapadly do místního prostředí.

I přes svůj současný design, vzdušné tóny barev a objem, Maroni Hilltop Villas je stále inspirovaný tradiční kyperskou architekturou a báječně ladí s okolním prostředím. Tento projekt uchvátí zvláště ty, co upřednostňují pohodlí, klid a ticho v idylické usedlosti, 2 minuty od moře a pouhých 30 minut od tří nejhlavnějších měst a mezinárodního letiště v Larnace.

 

Dispoziční plány

Dispoziční řešení:

Počet ložnic: 0
Počet koupelen: 0
Užitná plocha: 0 m2
Velikost verandy: 0
Parkovací místo: 0

Další informace:

Příslušenství:

Video

Přehled ceny

Mám zájem...

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu info@kypr.cz nebo vyplňte formulář

Pole označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.

Kontrolní kód: Kód Opište kód: