Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Investiční příležitost - pozemek pro developerskou výstavbu v blízkosti golfu - Larnaca, Kiti

Základní údaje Popis oblasti Popis reality Přehled ceny Dispoziční řešení Fotografie Video Dispoziční plány Umístění na mapě Mám zájem...

Investiční příležitost - pozemek pro developerskou výstavbu v blízkosti golfu - Larnaca, Kiti << zpět

Investiční příležitost - pozemek pro developerskou výstavbu v blízkosti golfu - Larnaca, Kiti
Evidenční číslo nabídky: CY00036
Lokalita: Larnaca - Kiti
Typ reality: Pozemek
Velikost: 9032 m2
Cena od: 2.700.000 EUR
Orientační cena v Kč: 72.684.000 Kč
Dokončení:
Vzdálenost od moře (m): více jak 1000 m
Vzdálenost od letiště (m): více jak 1000 m
Bazén: ne
Golfová nemovitost: ano
První majitel: novostavba
Jeden z mála exkluzivních a volných pozemků pro investiční výstavbu apartmánů nebo vila domů v blízkosti připravovaného golfového hřiště v Larnace na Kypru. Atraktivní lokalita pro výstavbu golfového projektu apartmánů nebo vila domů.

Kiti

Umístění na mapě

Popis

Pozemek je připravený pro výstavbu komplexu apartmánů nebo vila domů s bazénem. Podobné projekty na Kypru jsou v hledáčku mezinárodní klientely z Anglie a Ruska a nyní stále častěji ze Spojených arabských emirátů nebo Švédska. Tento projekt je mimořádně zajímavý i pro kupující z ČR díky pohodovému dennímu spojení mezi Prahou a Larnakou s letem pouze 3 hodiny. Ideální jako investice a prázdninový rekreační apartmán / vila dům.

Ve spolupráci s majitelem pozemku vám zajistíme kompletní právní a daňový servis. Díky našim kontaktům a vazbám na místní stavební společnosti vám rovněž zprostředkujeme kontakty na kvalitní  a prověřené stavební firmy s řadou kvalitních referencí, případně zajistíme stavební dozor. Pro subdodávky je možné využít i českých společností, kdy zajistíme ubytování za velmi výhodných podmínek. Vybrané materiály pro dokončovací práce a vybavení je výhodné zajistit z Itálie a Izraele.

V případě vašeho zájmu vám poskytneme kompletní podporu při propagaci a prodeje projektu apartmánů nebo vila domů na našich portálech www.kypr.cz, www.rekeacnidomy.cz a www.lastmoment.cz.

Jako zajímavý bonus nabídneme vašim budoucím klientům - majitelům nemovitostí zajištění pronájmu jejich objektů turistům z ČR, zemí Evropy a Ruska.

Pozemek o rozloze 9023 m2 je situován na vyvýšené lokalitě s nerušeným výhledem na moře (cca. 2 km) na kraji obce s typicky kyperskou atmosférou. V okolí je řada nově realizovaných projektů prodaných apartmánů a domů.

Vzdálenost od nového mezinárodního od letiště v Larnace cca. 12 minut jízdy autem. Moře a pláže jsou vzdáleny cca. 5 minut jízdy. Silnice, voda a elektřina u pozemku. Silnice je s přímý, napojením na dálniční tahy do Limasolu, Larnaky a Nicosie.

Atraktivní lokalita s garancí růstu investice do nemovití díky chystanému golfovému projektu PGA. Více o projektu golfového hřiště v Larnace naleznete na našem webu zde.

Během nacházejících let budou vyvíjet ceny nemovitostí v oblasti Larnaca stejně jako ty, které výrazně rostly v posledních letech v oblasti golfových hřišť v Paphos.

Kypr je navíc velmi příznivý z daňového hlediska, nabízí řadu zvýhodnění a úlev. Nespornou výhodou je členství Kypru v EU, růst HDP i v době hospodářského útlumu, stabilní právní systém opírající se o zákonodárství Anglie a stabilní ekonomické prostředí. Více o Kypru a jeho realitním trhu se dozvíte na www.kypr.cz.
 

Dispoziční plány

Dispoziční řešení:

Počet ložnic: 0
Počet koupelen: 0
Užitná plocha: 9032 m2
Velikost verandy: 0
Parkovací místo: 0

Další informace:

Celková plocha: 9 032 m2 Druh pozemku: pro bydlení Okolní zástavba: obytná Umístění nemovitosti: okraj obce Komunikace: asfaltová Inženýrské sítě: vodovod, Kanalizace, Elektřina Doprava dálnice, silnice Vybavenost Kompletní síť obchodů a služeb

Příslušenství:

Fotografie

Video

Přehled ceny

Mám zájem...

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu info@kypr.cz nebo vyplňte formulář

Pole označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.

Kontrolní kód: Kód Opište kód: