Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Rezidence Rotos - B23 << zpět

Rezidence Rotos - B23
Evidenční číslo nabídky: B23
Lokalita: Larnaca -
Typ reality: Apartmán
Velikost: 82 m2
Cena od: 273.500 EUR
Orientační cena v Kč: 7.362.620 Kč
Cena po slevě od: 218.000 EUR
Dokončení: červen 2010
Vzdálenost od moře (m): není u moře
Vzdálenost od letiště (m): není u letiště
Bazén: ano
Golfová nemovitost: ne
První majitel: novostavba
Rádi bychom vám blíže představili krásný rezidenční projekt Rezidence Rotos na Kypru, který se vyznačuje kvalitou a luxusním provedením. Tento komplex apartmánů představuje skvělou investiční příležitost díky jeho blízkosti pláží obce Meneou a městského centra Larnaky. Projekt je situován u pobřeží obce Meneou, vzdálené 5 minut od zlatých pláží západní Larnaky a poklidného Středozemního moře. Projekt se nachází v bezprostřední blízkosti veškeré občanské a turistické vybavenost, v jeho blízkosti je obrovská škála restaurací a kaváren. Celý projekt je vzdálen 3 Km od mezinárodního letiště s přímými lety z Prahy a 5 Km od centra Larnaky. V listopadu 2009 zde bude uvedeno zcela nové moderní mezinárodní letiště, které nahradí stávající.

Umístění na mapě

Popis

Meneou je oblast, která zaznamenala v posledním roce výrazný růst ceny pozemků, ale stále se drží o 20% na nižší úrovni než sousední obce což je dobrá zpráva pro investory do nemovitostí. Místo kde vzniká tento komplex je ideální volbou, protože mísí atmosféru tradiční kyperské vesnice s moderním způsobem života.
Projekt je navíc vzdálen jen 4 km od nově připravovaného 5 hvězdičkového PGA golfového rezortu na Kypru a činí tak z tohoto místa ideální místi jak pro investici tak trávení dovolené v prázdninovém domě.
Projekt se skládá z 84 luxusních 2 ložnicových apartmánu a 2 nebo 3 ložnicových mezonetů rozdělených do 6 budov a artmánového komplexu. Majitele si mohou v tomto komplexu vychutnat velmi velký společný bazén a Jacuzzi, které jsou obklopeny upravenou zelení o rozloze více jak 1.000 m2. Na pozemku je rovněž dětské hřiště. Navíc je vám k dispozici fitness a sauna, které vám dopřejí pocit relaxace a luxusu tohoto prostředí. Rezidence Rotos ideální investiční příležitost s vysokou návratností nemovitosti a skvělé místo pro trávení dovolené a relaxace na Kypru. Komplex a apartmány budou posteveny ve špičkové kvalitě a luxusních materiálů nejvyšší kvality.
 

Dispoziční plány

Dispoziční řešení:

Počet ložnic: 2
Počet koupelen: 0
Užitná plocha: 82 m2
Velikost verandy: 10
Parkovací místo: 0

Další informace:

zahradní střecha 72 m2 druhé patro postranní výhled Mezi další vybavení tohoto komplexu patří: Elektrické brány pro vjezd do uzvařeného komplexu Lagunový bazén o rozměru 18.5mx 7.5m a 12 samostatných sedadel jacuzzi lázní 150 m2 tělocvična Sauna Společná satelitní anténa do všech bytů s možností příjmu mimo jiné UPC programů v českém jazyce (pro zákazníky UPC Direct) Vysokorychlostní připojení do internetu (za poplatek) Dámské a pánské šatny a WC v přízemí Dětské hřiště

Příslušenství:

Základ Nosná konstrukce z vyztuženého betonu odpovídající konstrukčním návrhům a statickým odhadům s nosníky v každém potřebném místě na ochranu před zemětřesením. Vnitřní zdivo z perforovaných cihel o tloušťce 100 mm, u vnější vyzdívky 200 mm podle Návrhů. Podlahy Kuchyně a obývací pokoj budou osazeny keramickou dlažbou a podlažní lištou v ceně 10 kyperských liber (CY₤) na metr čtvereční. Do koupelny a chodby budou na betonovém podloží umístěny plovoucí podlahy v ceně CY₤ 11,5 /m2. V místnostech sociálního zázemí bude keramická dlažba v ceně CY₤ 10,0/m2. Na verandách budou keramické dlažby a podlažní lišty v ceně CY₤ 5,0/m2. Vše nad tímto bude dle výběru prodejce. Povrchová úprava a nátěr Interiéry - třívrstvá omítka a nátěr ve všech interních prostorách. Exteriéry - třívrstvá omítka a vnější nátěrová barva nebo grafiátová textura. Stropy budou zhotoveny z betonového monolitu a budou vyhlazeny a natřeny. Keramické obklady v ceně CY₤ 10,0/m2 na zdi v kuchyni (mezi pracovní plochou a skříňkami) a v místnostech sociálního zázemí do výšky 1,8m. Sanitární armatura Importovaná sanitární armatura ve vynikající kvalitě bude použita se všemi potřebnými doplňky dle výběru prodejce. Potrubní systémy Kanalizační potrubí s veškerým potřebným příslušenstvím. Vodovod s rozvodem teplé i studené vody. Elektoinstalace a telefonní síť Realizace elektrického zařízení poskytující dostatečné osvětlení v souladu s bezpečnostními předpisy příslušného kyperského regulačního úřadu. Připojení k telefonní síti v souladu s regulemi příslušného kyperského úřadu pro telekomunikace. Satelitní anténa s evropskými kanály. Vše v souladu s elektroinstalačními návrhy. Dřevěné prvky Vchodové dveře Zárubně vyrobené ze švédského dřeva. Dveře z nalakovaného švédského dřeva. Kování a klika v ceně CY₤ 10,0 Vnitřní dveře Melaminové dveře a zárubně v barvě bílého dubu dle výběru prodejce. Příslušenství a kování s klikou v ceně CY₤ 6,0/kus. Ložnicové skříně Melaminové skříně v barvě bílého dubu dle výběru prodejce. Úchytky v ceně CY₤ 0,75/kus. Melaminové lavice a kuchyňské skříňky v barvě bílého dubu dle výběru prodejce. Úchytky v ceně CY₤ 0,75/kus. Kuchyňská pracovní deska importovaná z Německa. Hliníkové prvky dvojitě glazurované hliníkové rámy dveří a oken v bílé barvě bez venkovních okenic. Klimatizace 2 jednotky o výkonu 9.000 BTU v ložnicích. 1 jednotka o výkonu 18.000 BTU v obývacím pokoji a kuchyni. Společné prostory Parkovací stání a úložné prostory z omyvatelného betonu. Vnější pasáž s asfaltovou silnicí a betonem, kde je potřeba. Bazén a vířivka dle Návrhu. Okolí bazénu upraveno vzorkovaným betonem dle Návrhu a zbylé plochy zatravněny. Střešní zahrady s keramickou podlahou v ceně CY₤ 5,0/m2. Vchod a schodiště s keramickou dlažbou. 6 hydraulických výtahů v souladu s Návrhem v barvě dle výběru prodejce. Hliníkové dveře u vchodu do bytových bloků. Střecha s kyperským typem tašek dle Návrhu. Plastová vodní nádrž v souladu s příslušnou zákonnou úpravou. 3 elektronicky hlídané brány.

Fotografie

Video

Přehled ceny

Mám zájem...

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu info@kypr.cz nebo vyplňte formulář

Pole označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.

Kontrolní kód: Kód Opište kód: