Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Pervolia Residences - Villa 8 << zpět

Evidenční číslo nabídky: Villa 8
Lokalita: Larnaca - Pervolia
Typ reality: Vila
Velikost: 0 m2
Cena od: 420.860 EUR
Orientační cena v Kč: 11.329.551 Kč
Dokončení:
Vzdálenost od moře (m): 501 m až 1000 m
Vzdálenost od letiště (m): více jak 1000 m
Bazén: ano
Golfová nemovitost: ne
První majitel: novostavba

Tento exkluzivní projekt se nachází v zemědělské pobřežní vesnici Pervolia, 10km od centra Larnaky. Pláž Pervolia „Pervolia Beach“ je odtud vzdálená pouze jeden kilometr. Rezidenti a návštěvníci si mohou užívat zlatého písku, který se pozvolna svažuje do teplých vod Středozemního moře. Zachovávající si přirozené kouzlo, Pervolia se vyznačuje dlážděnými ulicemi a tradičním osvětlením z tepaného železa na náměstí a v okolí. Představuje turisty nedotčené útočiště pro náročné návštěvníky.

 

Pervolia

Umístění na mapě

Popis

Pervolia Residences uvádí okouzlující kolekci 15 luxusních samostatných vil. Ty se dělí o velký společný bazén a plně zařízené fitness. Každá vila je prostorně navržená a honosí se kuchyní, obývacím prostorem, 3 ložnicemi - hlavní ložnice s vlastní koupelnou a dvě další koupelny. Dvě z těchto vil mají navíc čtvrtou ložnici. Všechny vily jsou obvzláštněny kamenickými prvky a terasami zastíněnými dřevěnými pergolami, které vedou na překrásné upravené zahrady. 


Tento elitní komplex je přístupný po soukromé cestě, která směřuje k samostatným vjezdům a krytým parkovacím místům. Pervolia Residences leží podél pobřežní cesty lemované stromy blízko Faros Lighthouse, velmi blízko náměstí a celkové občanské vybavenosti. Navíc se odtud pohodlně po 5km dostanete do golfového resortu v Tersefanou a nové mezinárodní letiště v Larnace je vzdálené pouze 7km.

 

Dispoziční plány

Dispoziční řešení:

Počet ložnic: 0
Počet koupelen: 0
Užitná plocha: 0 m2
Velikost verandy: 0
Parkovací místo: 0

Další informace:

Příslušenství:

Fotografie

Video

Přehled ceny

Mám zájem...

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu info@kypr.cz nebo vyplňte formulář

Pole označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.

Kontrolní kód: Kód Opište kód: