Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Kalavasos Traditional Village - A107 << zpět

Kalavasos Traditional Village - A107
Evidenční číslo nabídky: A107
Lokalita: Larnaca - Kalavasos
Typ reality: Apartmán
Velikost: 0 m2
Cena od: 134.613 EUR
Orientační cena v Kč: 3.623.782 Kč
Dokončení: prosinec 2009
Vzdálenost od moře (m): více jak 1000 m
Vzdálenost od letiště (m): více jak 1000 m
Bazén: ano
Golfová nemovitost: ne
První majitel: novostavba

Kalvassos Traditional Village se nachází v zemědělské blasti, 3km od pobřežní vesnice Zygi a malebné kopcovité vesnice Kalavassos. Z této oblasti je snadný přístup na síť dálnic do Limassolu (pouze 25km na západ) a do Larnaky (35km na východ). Golfové hřiště v Tersefanou je odtud vzdálené pouze 25km.

Kalavasos

Umístění na mapě

Popis

Občanská vybavenost je od komplexu vzdálena pouhých 50 metrů. Objekt je obklopen přírodní krajinou s výhledy na moře a hory. V okolí vesnice se v tradičních obchodech prodává místní krajka a ručně dělané stříbrné ornamenty. Jistě zde oceníte nejlepší rybí restaurace a taverny na ostrově.

Architekti tohoto projektu se nechali inspirovat tradičním kyperským designem, který převládá v okolních vesnicích. Vyprojektovali malou vesnici typu resortu s bytovou výstavbou 63 samostatných jednotek. Kalavassos Traditional Village se bude sestávat z 24 apartmánů s jednou ložnicí a 28 apartmánů s dvěmi ložnicemi. Ke každé ložnici patří i koupelna. Dále zde bude 7 domů s dvěmi ložnicemi a 4 domy s třemi ložnicemi, které budou mít i vlastní zahradu. K většině domů bude patřit i vlastní bazén.

Tento resort poskytuje řadu skvělých příležitostí pro pohyb, jak venku tak v hale. Sportu a cvičení se můžete věnovat na tenisovém kurtě, venkovním hřišti na bowling, malém fotbalovém hřišti a běžecké dráze. Dva velké společné bazény a tradiční restaurace s kafeterií poskytují příjemné prostředí pro pobavení a relaxaci. Dokonalou tečkou tohoto výjimečného projektu jsou architektonicky navržené zahrady s osázením, dřevěnými pergolami a kamennými zdmi.

Celá plocha projektu 28,000 m2 je propojena soukromými cestami a chodníky. Nízké domy a budovy svým zjevem odráží místní architekturu, především použitím přírodního kamene, dřevěných doplňků a skloněných střech. Bydlení tohoto typu vám poskytne komfort současného životního stylu.

Kalavassos Traditional Village je ideálním místem na bydlení a také příležitostí pro investory. Nabízí majitelům a rekreantům celoroční relaxaci a celkové vybavení.

 

Dispoziční plány

Dispoziční řešení:

Počet ložnic: 0
Počet koupelen: 0
Užitná plocha: 0 m2
Velikost verandy: 0
Parkovací místo: 0

Další informace:

Příslušenství:

Fotografie

Video

Přehled ceny

Mám zájem...

Pro bližší informace nás kontaktujte na e-mailu info@kypr.cz nebo vyplňte formulář

Pole označené hvězdičkou (*) je nutno vyplnit.

Kontrolní kód: Kód Opište kód: