Kypr | Kypr.cz - dovolená a last minute zájezdy na Kypr, informace o Kypru, reality na Kypru, počasí na Kypru, autopůjčovna, letenky a rekreační domy na pronájem

Mapa stránek

Počasí na Kypru: Famagusta: 0°C / 0°C Larnaca: 0°C / 0°C Limassol: 0°C / 0°C Nicosia: 0°C / 0°C Paphos: 0°C / 0°C Troodos: 0°C / 0°C Více>>

kypr.cz

Volejte zdarma

800 400 484
volejte 9:00-20:00

Nemovitosti Kypr

Famagusta / Protaras / Ayia Napa

Larnaca

Limassol

Zprávy Kypr

Kyperské víno naplňuje reputaci města Limasol, které je známo jako... více >>
Akce: Balíček na uvítanou a INTERNET ZDARMA! Ke každé objednávce... více >>

Aktivity na Kypru

Rádi bychom zákazníkům v České republice a na Slovensku představili... více >>
Do naší nabídky výběrových nemovitostí na Kypru jsme zařadili vilový... více >>

Kurz Euro

1 EUR je 27.540 Kč
ke dni 6. 4. 2020

Cestovní pojištění na Kypr

 Cestovní pojištění
Rozsáhlé možnosti a nejnižší cena, takové je cestovní pojištění online, které nabízí ePojisteni.cz.

Autopůjčovna Kypr

Letenky na Kypr

Počasí na Kypru

 Cestovní pojištění

03.11.2009 - MĚSTO LARNACA MĚNÍ TVÁŘ V MASIVNÍM PROJEKTU ZA 1 MILIARDU

Dlouho očekávaný projekt Port & Marina byl nakonec schválen. Vláda a konsorcium Vouros jsou nyní v jednaní, a zahájení projektu bylo přislíbeno v příštích 6 - 8 měsících. Hlavní náplní jednání jsou finanční a časové rozvrhy pro dokončení projektu.

Projekt výstavby přístavu je jedním z vůbec největších projektů v oblasti infrastruktury prováděných na Kypru. Nově postavený přístav bude obsahovat 1000místné kotviště, hotely a domy, a očekává se, že přinese až jednu miliardu eur do stavebního průmyslu na Kypru. V rámci tohoto projektu bude postaven první přístav pro účely cestovního ruchu na Kypru a tranzitní centrum pro obchodování v rámci Evropské unie.


Nicos Nicolaides, ministr dopravy, řekl, že to je inspirující projekt pro Larnacu i pro celý Kypr. Projekt bude stát jednu miliardu eur, nebude však zátěží pro ekonomiku Kypru, neboť soukromá firma provede studii, financování, výstavbu a projekt bude řízen po dobu 35 let, poté bude vrácen veřejném sektoru. Pan Nicolaides dále tvrdí, že výstavba a provoz přístavu budou mít významný pozitivní vliv na ekonomiku.

Tento projekt posune město Larnaca na přední pozice na seznamu investic do nemovitostí na Kypru a ohromně podpoří oblast. Nyní je čas pro investování a koupi nemovitosti, neboť se očekává, že poptávka po nemovitostech v Larnace významně vzroste, a následně také cena.

Kypr.cz nabízí řadu nemovitostí v okolí a vybízí Vás k investici, dokud se ceny výrazně nezvýší. Jen pár metrů od Středozemního moře se nachází stylová výstavba luxusních vil ENALIA u pláže. Dalším unikátním projektem je Porto Mare, který se skládá ze sedmi výjimečně prostorných 1- a 2ložnicových apartmánů, pyšnících se částmi s pohodlným posezením, verandami a exkluzivním podkrovím se čtyřmi ložnicemi. Ministr také uvedl, že v blízké budoucnosti budou na Kypru 3 velké přístavy; přístav Larnaca, který bude sloužit výletním lodím, dále přístav Limassol určený zejména pro obchod a přístav Vasilikon, který bude mít průmyslové využití.


Více informací o projektu Marina naleznete na níže u vedených odkazech: